دامنه العلی alali.ir این وبسایت را باز میکند. این دامنه به نفع نیروی اتنظامی محل فروخته میشود. قیمت پایه چهل و سه میلیون تومان. لطفا از فرماندهی انتظامی محل نامه بیاورید. این دامنه مجاز به استفاده از علامت نام امیر المومنین علیه السلام میباشد.

  کد شامد: 1-1-695024-65-0-66

  logo-samandehi

  مارس 2023
  ش ی د س چ پ ج
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

   


  با شما در شادی و غم و اندیشه

  تماس با ما، خرید ایمیل ممتاز و رمز محتوای محافظت شده ۷۰ وبسایت از دفاتر ملا

  :آنچه در این صفحه می یابید<<<

  مهمترین وبسایتها، نحوه خرید ایمیل و خرید رمز مطالب محافظت شده، شماره حسابهای بانکی، آمار فضای مجازی، ساعت کار، تلفنهای ثابت، تلفنهای همراه، سامانه پیامکی، دیدارحضوری، نشانی ما، واتساپ، ایمیلها و تیکت که مربوط به وبسایتهای ما هم می باشند.

  ابتدا: نشانی اینترنتی مهمترین وبسایتهای دفاتر ملا.

  >>> ۱- وبسایت (مُلا دات آی آر) http://www.mulla.ir که نامی است کوتاه و نوشتن آن آسان است من آن را راهی به سوی وبسایتهای خودم (رضا قنبری مزرعه نو) قرار دادم.

  >>>۲- وبسایت فارسی ey-khoda.ir و وبسایت عربی آیت الله نو دات کام ayatollahnoo.com و وبگاه بین الملل دفاتر ملا. http://www.nicha.ir

  >>> ۳- وبسایت فکریران http://fekriran.ir/مخصوص مدیران ( محل فروش طرحها و تألیفات و وبسایتهای شیخ رضا قنبری نایینی).

  >>> ۴- وبسایت القانون http://alghanoon.ir/ برای قانون ازدواج موقت.

  >>> ۵- وبسایت معکم http://maakum.ir (العربیة) وبگاه رسمی دفاتر شادی و غم و اندیشه

  >>> ۶- http://halblog.ir وب سـایـت حال بلاگ محل معرفی اجمالی بیش از ۲۰ وبلاگ دفاتر ملا.

  >>> بخش خصوصی: جمیع حقوق محفوظ است.

  >>> شماره حساب ۰۰۰۱۰۵۲۳۰۰۱۱۹۴۰۸ برای کلیه پرداختهای ما بانک سپه – شعبه امامزاده ابراهیم قم. شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۲۸۳۶۹۱۳۶

  >>> تذکر: برای خرید نشانی ایمیل و رمز مطالب و محتوای محافظت شده ۷۰ وبسایت از وبسایتهای دفاتر ملا. ابتدا ضمن تماس و هماهنگی مبلغ صد و چهل هزار تومان به حساب فوق واریز نموده سپس تماس بگیرید و مشخصات مبلغ واریزی را گفته و مشخصات ایمیل و رمز را از طریق (sms) پیامک تحویل بگیرید. برای انتخاب و خرید ایمیل ممتاز!! و یا خوب! به وب سایت یاالله قسمت زبان فارسی http://yallah.ir/farsi/ رفته و از آنجا دفاتر ایمیل ملا را پیگیری نموده و ایمیل خود را از میان هشتاد میلیون ایمیل خوب انتخاب نمایید.

  ***>>>نشانی ایمیلی که شما می خرید دائمی بوده و تغییر نمی کند!! و به شخص دیگر فروخته نمی شود و تعداد حروف آن هشت حرف و یا بیشتر می با شد. مثل musa@nael.ir (نرخ ایمیل ممتاز که کمتر از هشت حرف دارد، حدود صد بیست هزار تومان است) رمزی که به شما داده می شود برای تمام صفحات وبسایتها و وبلاگهای فارسی و عربی و انگلیسی و غیره می باشد (بجز وبسایت https://shopramz.ir فروشگاه دفتر) و تا تاریخ مقرر در برگه و یا sms ارسالی عوض نشده و معتبر می باشد و در صورت تغییر در طول سال، رمزهای جدید در مدت قرارداد اس ام اس خواهد شد.

  اشخاصی که رمز قبلی را داشته باشند از ده هزار تومان تخفیف در خرید رمز برخوردار خواهند شد.

  >>> ما بیش از ده سال است که برای تهیه محتوای این وبسایتها تلاش می کنیم و اخیرا از محتوای بیست سال پیس هم استفاده شده است. مطالب جالب از جدید و قدیم به مرور در وبسایتها اضافه خواهد شد.


  >> آمار وبسایتها و وبلاگها: توضیحا اینکه بعضی وبسایتها مطالب وسیع و ارزشمند دارند و بعضی از آنها تازه شروع شده است. در فرصتهای آینده مطالب زیادی به کمک شما مؤمنین به آنها اضافه خواهد شد و شما مؤمنین عزیز هر وبسایتی را پسندیدید می توانید جهت توسعه آن کمک فرمایید. معادل کمکهای شما نرم افزار به نیازمندان اعطاء خواهد شد. در حال حاضر حدود ۱۱۰ فضا host با ۲۱۴ نام domain نمایش داده می شود.
  آمار فضای مجازی از این قرار است:

  وبسایتها ۸۴ و وبلاگها ۳۷ عدد.
  وبلاگ شخصی ۱۰ عدد و ۲۷ عدد مهمان

  وبسایتهای فارسی ۶۲ عدد.
  وبلاگهای فارسی ۲۴ عدد.
  وبسایتهایی عربی ۱۴ عدد.
  وبلاگهای عربی ۱۰ عدد.

  وبسایتهای انگلیسی ۷ عدد.
  وبلاگهای انگلیسی۳ عدد
  .

  وبسایت ترکی ۱ عدد.


  >>> شماره حساب ۰۰۰۵۳۱۵۵۸۹۷۹۹ برای خمس و سایر وجوهات شرعیه بانک تجارت شعبه امامزاده ابراهیم قم کد شعبه ۱۵۰۷۰ شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۲۷۴۱۷۲۰۲

  >>> شماره حساب ۰۱۰۵۰۶۲۴۱۸۰۰۴ برای هدایا و نذورات و وجوهی که سایر مجتهدین جامع الشرایط برای شخص اینجانب پرداخت می نمایند بانک ملی شعبه توحید قم کد شعبه ۲۷۲۰ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۳۳۵۴۱۳۸۳ توضیحا این که هر سه شماره حساب بنام اینجانب رضا قنبری مزرعه نو می باشد.

  >>> نشانی پرداخت همه بانکها را از سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی پیگیری نمایید»»

  به سبک کارت به کارت با داشتن رمز دوم و به طریق کارت به کارت از طریق عابر بانک

  >>> ساعت کار پاره وقت: هـمـه روزه! از اذان صبح! تا ده شب! باهمـاهـنگی قبلی!!

  >>> تلفن هماهنگی بانوان: ۳۸۸۱۸۱۱۱-۰۲۵ و۰۹۱۹۴۵۱۰۰۲۰ و تلفن هماهنگی آقایان : ۳۸۸۲۴۷۷۰-۰۲۵ و ۰۹۳۲٫۲۵۱٫۲۹۸۷ و ۰۹۱۹۱۹۶۶۰۱۴

  >>> سامانه پیامکی: ۳۰۰۰۵۸۴۰۹۹۹۴۴۲

  >>> دیدار حضوری ۱ : به نشانی قم – خیابان امامزاده ابراهیم – تقاطع معصومیه – ابتدای ۲۴ متری آیت الله کاشانی- کوچۀ ۵۸ – پـلاک ۹ سرای شادی و غم و اندیشه و منزل ملا.

  >>> تذکر مهم: در هنگام مراجعه خودرو خود را در خیابانهای اطراف تقاطع معصومیه گذاشته و اگر موتورسیکلت دارید، آن را داخل حیاط بگذارید. از تقاطع معصومیه تا جلو درب شصت متر فاصله می باشد. سرای شادی و غم و اندیشه در پشت بانک صادرات تقاطع معصومیه داخل کوچه ۵۸ واقع شده است. برای وضوح نقشه را ملاحظه فرمایید جهت ملاحظه لمس یا کلیک فرمایید.
  >>> کد پستی: ۸۴۶۷۱-۳۷۱۷۶

  >>> دیدار حضوری ۲ : بنشانی محل درخواستی شما عزیزان.
  >>> ایمیل برای امور شرعیه: info@mulla.ir
  >>> ایمیل برای امور شخصی: rg@vajd.ir
  >>> ایمیل برای امور دفتری: my@nael.ir
  >>> واتساپ: ۰۹۱۹۱۹۶۶۰۱۴

  برای ارسال تیکت به وبسایت کتابگو http://www.ketabgo.ir بروید.  ن : ملا
  ت : جمعه, 8 ژانویه 2016
  برای ارسال تیک به وبسایت کتابگو http://www.ketabgo.ir بروید.
   

  در سال ۱۳۴۶ در روستای مزرعه نو از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین استان اصفهان ایران متولد شده ام.

  نکته های مهم زندگی عبارت است از:

  اول- ده سال درس دولتی (آموزش و پرورش).

  دوم- چهل و یک سال طلبگی در شهرهای تهران و قم.

  سوم- در جبهه دفاع مقدس معمم شده و سی و پنج سال معمم هستم.

  چهارم- حد اقل چهار سال جهشی درس خوانده ام.

  پنجم- سی سال سابقه درس خارج فقه و اصول اساتید بزرگ حوزه های علمیه را دارم.

  ششم- یازده سفر به جبهه رفته ام.

  هفتم- شصت سفر برای تبلیغات با حکم مأموریت رفته ام.

  هشتم- هشتاد سفر تبلیغی خودم رفته ام.

  نهم- هفتاد عنوان کتاب و نرم افزار تدوین نموداه ام که دو تای آنها رساله علمی و یکی رساله عملیه است که عموما در نشانی اینترنتی وبسایت ملا دات آی آر ذکر شده است و جمع وبسایتها و وبلاگهای اینجانب بیش از یک صد وبسایت و پنجاه وبلاگ است. که کلا دارای کتاب یا طرح می باشد.https://www.mulla.ir ربنا تقبل منا انک انت السمیع العلیم.

  دههم- دارای مدرک مدارج علمی دفتر تبلیغات اسلامی و قادر به خطابه و مکالمه و انشاء به زبان عربی هستم.

  یازدهم- بیش از هفده سال است که سرپرست دفاتر شادی و غم و اندیشه هستم.

  دوازدهم- در بین علماء بیشترین علاقه را به مرجع عالیقدر اعلم علماء حضرت آیة الله العظمی جناب آقای حاج شیخ حسین مظاهری ادام الله ظله العالی دارم. www.almazaheri.ir/ اللهم اجعل عواقب امرنا خیرا بحق مولانا الامام المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف. والسلام علیکم


   
   

  اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَن صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برحمک یا ارحم الراحمین.

   

  اول- در جبهه دفاع مقدس معمم شده و ۲۵ سال معمم هستم.دوم- حد اقل چهار سال جهشی درس خونده ام.سوم- پانزده سال سابقه حضور در درس خارج فقه و اصول اساتید بزرگ حوزه های علمیه را دارم.چهارم- یازده سفر به جبهه رفته ام.پنجم- شصت سفر برای تبلیغات با حکم مأموریت رفته ام.ششم- هفتاد سفر تبلیغی خودم رفته ام.هفتم- هفتاد و هفت عنوان کتاب و نرم افزار تدوین نموداه ام که دوتای آنها رساله علمی و یکی رساله عملیه است که در نشانی اینترنتی وب سایت ملا دات آی آر ذکر شدده است و جمع ویسایتها و وبلاگهای اینجانب بیش از صدتا است که سالانه حدود پنجاه میلیون بازدید کننده دارد. https://www.mulla.ir ربنا تقبل منا.