دامنه العلی alali.ir این وبسایت را باز میکند. این دامنه به نفع نیروی اتنظامی محل فروخته میشود. قیمت پایه چهل و سه میلیون تومان. لطفا از فرماندهی انتظامی محل نامه بیاورید. این دامنه مجاز به استفاده از علامت نام امیر المومنین علیه السلام میباشد.

  کد شامد: 1-1-695024-65-0-66

  logo-samandehi

  اکتبر 2023
  ش ی د س چ پ ج
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

   


  با شما در شادی و غم و اندیشه

  تماس با ما، خرید ایمیل ممتاز و رمز محتوای محافظت شده ۷۰ وبسایت از دفاتر ملا

  :آنچه در این صفحه می یابید <<<

  مهمترین وبسایتها، نحوه خرید ایمیل خوب یا ممتاز و خرید رمز مطالب محافظت شده، شماره حسابهای بانکی، آمار فضای مجازی، ساعت کار، تلفنهای ثابت، تلفنهای همراه، سامانه پیامکی، دیدارحضوری، نشانی ما، پیام رسان بله، ایمیلها و تیکت که مربوط به وبسایتهای ما هم می باشند.


  ابتدا: نشانی اینترنتی مهمترین وبسایتهای دفاتر ملا.

  >>> ۱- وبسایت (مُلا دات آی آر) mulla.ir که نامی است کوتاه و نوشتن آن آسان است من آن را راهی به سوی وبسایتها و وبلاگهای خودم (رضا قنبری مزرعه نو) قرار دادم.

  >>> ۲- وبسایت فارسی ای خدا ey-khoda.ir و وبسایت عربی آیت الله نو دات کام ayatollahnoo.com و وبگاه بین الملل EN دفاتر ملا. nicha.ir

  >>> ۳- وبسایت فکریران http://fekriran.ir/مخصوص مدیران ( محل فروش طرحها و تألیفات و وبسایتهای شیخ رضا قنبری نایینی).

  >>> ۴- وبسایت القانون alghanoon.ir برای قانون ازدواج موقت.

  >>> ۵- وبسایت معکم http://maakum.ir (العربیة) وبگاه رسمی دفاتر شادی و غم و اندیشه


  >>> بخش خصوصی: جمیع حقوق محفوظ است.


  >>> شماره حساب ۰۰۰۱۰۵۲۳۰۰۱۱۹۴۰۸ برای کلیه پرداختهای ما بانک سپه – شعبه امامزاده ابراهیم قم کد ۱۰۵۲. شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۲۸۳۶۹۱۳۶

  >>> تذکر: برای خرید نشانی ایمیل خوب یا ممتاز و رمز مطالب و محتوای محافظت شده ۷۰ وبسایت از وبسایتهای دفاتر ملا. ابتدا ضمن تماس و هماهنگی مبلغ صد و هشتاد هزار تومان به حساب فوق واریز نموده سپس تماس بگیرید و مشخصات مبلغ واریزی را گفته و مشخصات ایمیل و رمز را از طریق (sms) پیامک تحویل بگیرید. برای انتخاب و خرید ایمیل ممتاز!! و یا خوب! به وب سایت یاالله قسمت زبان فارسی http://yallah.ir/farsi/رفته و از آنجا دفاتر ایمیل ملا را پیگیری نموده و ایمیل خود را از میان ده ها میلیون ایمیل خوب و ممتاز انتخاب نمایید. نشانی ایمیلی که شما می خرید دائمی بوده و تغییر نمی کند!! و به شخص دیگر فروخته نمی شود و تعداد حروف آن هشت حرف و یا بیشتر می باشد. مثل musa@nael.ir (نرخ ایمیل ممتاز که کمتر از هشت حرف دارد، حدود صد و پنجاه هزار تومان است) رمزی که به شما داده می شود برای تمام صفحات وبسایتها و وبلاگهای فارسی و عربی و انگلیسی و غیره می باشد. (بجز وبسایت https://shopramz.ir فروشگاه دفتر) و تا تاریخ مقرر در برگه و یا sms ارسالی عوض نشده و معتبر می باشد و در صورت تغییر در طول سال، رمزهای جدید در مدت قرارداد به طریق مقتضی ارسال خواهد شد.

  >>> اشخاصی که رمز قبلی را داشته باشند از ده هزار تومان تخفیف در خرید رمز برخوردار خواهند شد.

  >>> ما بیش از ده سال است که برای تهیه محتوای این وبسایتها تلاش می کنیم و اخیرا از محتوای بیست سال پیش هم استفاده شده است. مطالب جالب از جدید و قدیم به مرور در وبسایتها اضافه خواهد شد.


  >>> آمار وبسایتها و وبلاگها: توضیحا اینکه بعضی وبسایتها مطالب وسیع و ارزشمند دارند و بعضی از آنها تازه شروع شده است. در فرصتهای آینده مطالب زیادی به کمک شما مؤمنین به آنها اضافه خواهد شد و شما مؤمنین عزیز هر وبسایتی را پسندیدید می توانید جهت توسعه آن کمک فرمایید. و همچنین وبلاگهای نام برده شده در وبسایت حال بلاگ. در حال حاضر حدود ۲۰۰ فضا hostبا ۳۰۰ نام domain نمایش داده می شود. آمار وبسایتها و وبلاگها از این قرار است:

  >>> وبسایت ۱۱۰ عدد.

  >>> وبسایتهای فارسی ۸۴ عدد.

  >>> وبسایتهای عربی ۱۵ عدد.

  >>> وبسایتهای انگلیسی ۱۰ عدد.

  >>> وبسایت ترکی ۱ عدد.

  >>> و وبلاگها ۵۲ عدد.

  >>> وبلاگ شخصی ۶ عدد و ۴۶ عدد مهمان.

  >>> وبلاگهای فارسی ۳۴ عدد.

  >>> وبلاگهای عربی ۱۷ عدد.

  >>> وبلاگ انگلیسی ۱ عدد.


  >>> شماره حساب ۰۰۰۵۳۱۵۵۸۹۷۹۹ برای خمس و سایر وجوهات شرعیه بانک تجارت شعبه امامزاده ابراهیم قم کد شعبه ۱۵۰۷۰ شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۲۷۴۱۷۲۰۲


  >>> شماره حساب ۰۱۰۵۰۶۲۴۱۸۰۰۴ برای هدایا و نذورات و وجوهی که سایر مجتهدین جامع الشرایط برای شخص اینجانب پرداخت می نمایند بانک ملی شعبه توحید قم کد شعبه ۲۷۲۰ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۳۳۵۴۱۳۸۳ توضیحا این که هر سه شماره حساب بنام اینجانب رضا قنبری مزرعه نو می باشد.


  >>> نشانی پرداخت همه بانکها را از سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی پیگیری نمایید»»

  به سبک کارت به کارت با داشتن رمز دوم و به طریق کارت به کارت از طریق عابر بانک


  >>> ساعت کار پاره وقت: هـمـه روزه! از اذان صبح! تا ده شب! باهمـاهـنگی قبلی!!

  >>> تلفن هماهنگی بانوان: ۳۸۸۱۸۱۱۱-۰۲۵ و ۰۹۱۹۴۵۱۰۰۲۰ و تلفن هماهنگی آقایان : ۳۸۸۲۴۷۷۰-۰۲۵ و ۰۹۳۲۲۵۱۲۹۸۷ و ۰۹۱۹۱۹۶۶۰۱۴


  >>> سامانه پیامکی: ۳۰۰۰۵۸۴۰۹۹۹۴۴۲


  >>> دیدار حضوری ۱ : به نشانی قم – خیابان امامزاده ابراهیم – تقاطع معصومیه – ابتدای ۲۴ متری آیت الله کاشانی- کوچۀ ۵۸ – پـلاک ۹ سرای شادی و غم و اندیشه و منزل ملا. تذکر مهم: در هنگام مراجعه خودرو خود را در خیابانهای اطراف تقاطع معصومیه گذاشته و اگر موتورسیکلت دارید، آن را داخل حیاط بگذارید. از تقاطع معصومیه تا جلو درب شصت متر فاصله می باشد. سرای شادی و غم و اندیشه در پشت بانک صادرات تقاطع معصومیه داخل کوچه ۵۸ واقع شده است. برای وضوح نقشه را ملاحظه فرمایید. جهت ملاحظه لمس یا کلیک فرمایید.
  >>> کد پستی: ۸۴۶۷۱-۳۷۱۷۶


  >>> دیدار حضوری ۲ : بنشانی محل درخواستی شما عزیزان.


  >>> ایمیل برای امور شرعی : info@mulla.ir

  >>> ایمیل برای امور شخصی : rg@vajd.ir

  >>> ایمیل برای امور دفتری : my@nael.ir

  >>> پیام رسان بله: ۰۹۱۹۱۹۶۶۰۱۴

  >>> برای ارسال تیکت به وبسایت کتابگو ketabgo.ir بروید.  ن : ملا
  ت : جمعه, 8 ژانویه 2016
  برای ارسال تیک به وبسایت کتابگو http://www.ketabgo.ir بروید.
   

  در سال ۱۳۴۶ در روستای مزرعه نو از توابع بخش مرکزی شهرستان نایین استان اصفهان ایران متولد شده ام.

  نکته های مهم زندگی عبارت است از:

  اول- ده سال درس دولتی (آموزش و پرورش).

  دوم- چهل و یک سال طلبگی در شهرهای تهران و قم.

  سوم- در جبهه دفاع مقدس معمم شده و سی و پنج سال معمم هستم.

  چهارم- حد اقل چهار سال جهشی درس خوانده ام.

  پنجم- سی سال سابقه درس خارج فقه و اصول اساتید بزرگ حوزه های علمیه را دارم.

  ششم- یازده سفر به جبهه رفته ام.

  هفتم- شصت سفر برای تبلیغات با حکم مأموریت رفته ام.

  هشتم- هشتاد سفر تبلیغی خودم رفته ام.

  نهم- هفتاد عنوان کتاب و نرم افزار تدوین نموداه ام که دو تای آنها رساله علمی و یکی رساله عملیه است که عموما در نشانی اینترنتی وبسایت ملا دات آی آر ذکر شده است و جمع وبسایتها و وبلاگهای اینجانب بیش از یک صد وبسایت و پنجاه وبلاگ است. که کلا دارای کتاب یا طرح می باشد.https://www.mulla.ir ربنا تقبل منا انک انت السمیع العلیم.

  دههم- دارای مدرک مدارج علمی دفتر تبلیغات اسلامی و قادر به خطابه و مکالمه و انشاء به زبان عربی هستم.

  یازدهم- بیش از هفده سال است که سرپرست دفاتر شادی و غم و اندیشه هستم.

  دوازدهم- در بین علماء بیشترین علاقه را به مرجع عالیقدر اعلم علماء حضرت آیة الله العظمی جناب آقای حاج شیخ حسین مظاهری ادام الله ظله العالی دارم. www.almazaheri.ir/ اللهم اجعل عواقب امرنا خیرا بحق مولانا الامام المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف. والسلام علیکم


   
   

  اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَن صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برحمک یا ارحم الراحمین.

   

  اول- در جبهه دفاع مقدس معمم شده و ۲۵ سال معمم هستم.دوم- حد اقل چهار سال جهشی درس خونده ام.سوم- پانزده سال سابقه حضور در درس خارج فقه و اصول اساتید بزرگ حوزه های علمیه را دارم.چهارم- یازده سفر به جبهه رفته ام.پنجم- شصت سفر برای تبلیغات با حکم مأموریت رفته ام.ششم- هفتاد سفر تبلیغی خودم رفته ام.هفتم- هفتاد و هفت عنوان کتاب و نرم افزار تدوین نموداه ام که دوتای آنها رساله علمی و یکی رساله عملیه است که در نشانی اینترنتی وب سایت ملا دات آی آر ذکر شدده است و جمع ویسایتها و وبلاگهای اینجانب بیش از صدتا است که سالانه حدود پنجاه میلیون بازدید کننده دارد. https://www.mulla.ir ربنا تقبل منا.